O Nas:

   Szukacie miejsca, w którym Wasze dziecko będzie mogło radośnie się bawić, fantastycznie rozwijać i bezpiecznie spędzać czas w gronie rówieśników? Dobrze trafiliście!
Takim właśnie miejscem jest żłobek Domisie.
   Żłobek powstał z myślą o dzieciach w wieku od 5 miesiąca do 3 lat. W naszych niewielkich grupach dzieci uczą się każdego dnia poznawać świat. Najważniejszym celem żłobka jest wspieranie rozwoju naszych Małych Podopiecznych. Jednocześnie ułatwiamy mamom powrót do pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka, a tym samym pomagamy w godzeniu życia zawodowego i rodzinnego. Nasz żłobek jest kameralny, przyjazny i kolorowy, spełnia wszelkie wymagane standardy dotyczące sprawowania opieki oraz wspierania rozwoju i edukacji małych dzieci. Zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz indywidualne podejście do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby maluszki czuły się tutaj swobodne i szczęśliwe.
Chcąc zapewnić dzieciom bezpieczne warunki wyposażyliśmy nasz żłobek w najlepszej jakości sprzęt oraz atestowane zabawki.